920 Çiğli Konak kalkış saatleri, 920 hareket saatleri, 920 ESHOT otobüs saatleri, 920 Çiğli Konak otobüs seferleri
GÜZERGAH : ANADOLUCAD.-SERİNKUYU-GİRNE-ALTINYOL
Tarife : F TARİFESİ (BAYKUŞ HATLARI)
İş Günleri
ÇİĞLİ MERKEZ Kalkış
00:00
02:00
04:00
KONAK Kalkış
01:00
03:00
05:00
Cumartesi
ÇİĞLİ MERKEZ Kalkış
00:00
02:00
04:00
KONAK Kalkış
01:00
03:00
05:00
Pazar
ÇİĞLİ MERKEZ Kalkış
00:00
02:00
04:00
KONAK Kalkış
01:00
03:00
05:00
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (41)
- 1. Katip Çelebi Üniversitesi Öğrenci Yurdu - 23275
- 2. Düğüm - 21257
- 3. Çiğli Ege Sanayi Sitesi - 21259
- 4. Tekel Lojmanlar - 21322
- 5. Jandarma - 21344
- 6. Eski Sinema - 20098
- 7. Balatçık Kahveler - 20096
- 8. Ata - 20094
- 9. Küçük Çiğli - 20092
- 10. Çiğli Santral - 20090
- 11. Çiğli Şaraphane - 20088
- 12. Çiğli Belediye - 20086
- 13. Eğitim Gönüllüleri - 20084
- 14. Çiğli İtfaiye - 20082
- 15. 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi - 20080
- 16. Ayyıldız - 20078
- 17. Karşıyaka Jandarma - 20074
- 18. Kayalar Mezarlığı - 20072
- 19. Serinkuyu - 20070
- 20. Dedebaşı - 20068
- 21. Zafer Takı - 20214
- 22. Çayırcı - 20212
- 23. Girne Bulvarı - 20208
- 24. Geçit 1 - 20206
- 25. Geçit 2 - 20204
- 26. Metin Aşıkoğlu Ortaokulu - 20202
- 27. Şehit Diplomat Erdoğan Özen - 20200
- 28. Osman Bey Parkı - 20154
- 29. Karşıyaka İskele - 20004
- 30. Muammer Aksoy Parkı - 20148
- 31. Selçuk Yaşar Alaybey Ortaokulu - 20146
- 32. Tersane - 20144
- 33. Turan - 20060
- 34. Bayraklı Üst Geçit - 20134
- 35. Liman - 10424
- 36. Talatpaşa - 10110
- 37. Alsancak Devlet Hastanesi - 10108
- 38. Dokuz Eylül Rektörlük - 10106
- 39. Sosyal Sigortalar Kurumu - 10104
- 40. İskele - 10102
- 41. Bahribaba - 10016
1 Yorum
920 nolu çiğli -konak otobüsünün kalkış durağı tam neresi