490 Tınaztepe Üçyol kalkış saatleri, 490 hareket saatleri, 490 ESHOT otobüs saatleri, 490 Tınaztepe Üçyol otobüs seferleri
GÜZERGAH : DOKUZ ÇEŞMELER - ŞİRİNYER - HALİDE EDİP ADIVAR CAD.
Tarife : A TARİFESİ (MERKEZ)
Eğitim Öğretim Süresince Haftaiçi 08:00-09:30 arasında yerleşke içerisini dolaşmaktadır.
İş Günleri
TINAZTEPE Kalkış
06:00
06:15
06:30
06:45
07:00
07:16
07:32
07:48
08:04
08:20
08:35
08:51
09:09
09:27
09:45
10:03
10:21
10:39
10:57
11:15
11:33
11:51
12:09
12:27
12:45
13:03
13:21
13:39
13:57
14:15
14:33
14:51
15:09
15:27
15:45
16:03
16:21
16:40
17:00
17:20
17:40
18:00
18:20
18:40
19:00
19:20
19:40
20:00
20:20
20:40
21:00
21:20
21:40
22:00
22:20
22:40
23:00
23:20
23:40
00:05
ÜÇYOL METRO Kalkış
06:00
06:20
06:35
06:50
07:03
07:19
07:35
07:50
08:06
08:22
08:38
08:54
09:10
09:28
09:46
10:04
10:22
10:40
10:58
11:16
11:34
11:52
12:10
12:28
12:46
13:04
13:22
13:40
13:58
14:16
14:34
14:52
15:10
15:28
15:46
16:04
16:22
16:45
17:08
17:30
17:50
18:10
18:30
18:50
19:10
19:30
19:50
20:10
20:30
20:50
21:05
21:20
21:40
22:00
22:40
23:00
23:15
23:30
23:45
00:05
Cumartesi
TINAZTEPE Kalkış
06:00
06:15
06:30
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
08:00
08:15
08:30
08:50
09:08
09:27
09:45
10:04
10:22
10:41
10:59
11:18
11:36
11:55
12:13
12:32
12:50
13:09
13:27
13:46
14:04
14:23
14:41
15:00
15:18
15:37
15:55
16:26
16:43
17:01
17:18
17:35
17:53
18:10
18:27
18:45
19:02
19:19
19:41
20:03
20:25
20:47
21:09
21:31
21:53
22:15
22:37
22:59
23:21
00:05
ÜÇYOL METRO Kalkış
06:00
06:20
06:35
06:50
07:05
07:20
07:35
07:55
08:13
08:32
08:50
09:09
09:27
09:46
10:04
10:23
10:41
11:00
11:18
11:37
11:55
12:14
12:32
12:51
13:09
13:28
13:46
14:05
14:23
14:42
15:00
15:25
15:41
16:00
16:17
16:33
16:52
17:09
17:26
17:43
18:01
18:18
18:40
19:02
19:24
19:45
20:05
20:25
20:45
21:05
21:25
21:45
22:05
22:26
22:48
23:10
23:35
00:05
Pazar
TINAZTEPE Kalkış
06:00
06:20
06:40
07:00
07:20
07:40
08:00
08:20
08:40
08:58
09:15
09:26
09:42
10:00
10:18
10:36
10:54
11:12
11:30
11:48
12:00
12:17
12:35
12:52
13:10
13:27
13:45
14:02
14:20
14:37
14:55
15:12
15:30
15:47
16:05
16:22
16:40
16:57
17:15
17:32
17:50
18:07
18:25
18:42
19:00
19:17
19:35
20:00
20:25
20:50
21:15
21:40
22:05
22:30
22:55
23:30
00:00
ÜÇYOL METRO Kalkış
06:00
06:20
06:40
07:00
07:20
07:40
08:00
08:20
08:40
08:57
09:15
09:33
09:51
10:09
10:27
10:45
11:03
11:21
11:39
11:57
12:15
12:33
12:50
13:07
13:25
13:42
14:00
14:17
14:35
14:52
15:10
15:27
15:45
16:02
16:20
16:37
16:55
17:12
17:30
17:47
18:05
18:22
18:40
18:57
19:15
19:32
19:50
20:10
20:30
20:50
21:15
21:40
22:05
22:30
23:00
23:30
00:00
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (28)
- 1. Tınaztepe - 40123
- 2. Begos - 40088
- 3. Papatya - 40086
- 4. Eski Mezarlık - 40070
- 5. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi - 40068
- 6. Buca Üçkuyular Meydan - 40742
- 7. Buca Sağlık Ocağı - 40738
- 8. Buca Devlet Hastanesi - 40038
- 9. Dokuz Eylül Eğitim Fakültesi - 40036
- 10. Buca Sosyal Güvenlik Kurumu - 40022
- 11. Öğretmen Evleri - 40018
- 12. Buca Belediye Sarayı - 40016
- 13. Buca Vergi Dairesi - 40014
- 14. Yeni Mahalle - 40012
- 15. Şirinyer PTT - 40010
- 16. Şirinyer Karakol - 40004
- 17. Nato - 40002
- 18. Şelale Parkı - 12070
- 19. Konak Anadolu Lisesi - 12068
- 20. Yağhaneler 2 - 12064
- 21. İller Bankası - 10616
- 22. Osman Öksüz Parkı - 10612
- 23. Üçyol Metro - 10255
- 24. Yeşilyurt İtfaiye - 12267
- 25. Karabağlar Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - 12269
- 26. Karabağlar Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - 12270
- 27. Yeşilyurt İtfaiye - 12268
- 28. Üçyol Aktarma - 10298
Yorum Yaz