R6B Ring Hat Baruthane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otogar Samsun Otobüs Saatleri – Otobüs Saatleri

Otobüs Saatleri, Samsun

R6B Ring Hat Baruthane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otogar Samsun Otobüs Saatleri

R6B Ring Hat Baruthane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otogar kalkış saatleri, R6B Samsun hareket saatleri, R6B Ring Hat Baruthane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otogar otobüs saatleri, R6B Ring Hat Baruthane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otogar otobüs seferleri

R6B Samsun Otobüs Saatleri

Son Güncelleme Zamanı: 15 Temmuz 2024

Sponsorlu Bağlantılar


YORUM YAZ

- Kişisel hakaret, argo ve siyaset içeren otobussaatlerir yayınlanmaz.
- Göndereceğiniz yorum(lar) halka açık olarak OtobusSaatleri.Net internet sitesinde yayınlanır.
- Bu sayfalarda yayınlanan otobussaatlerirın hepsi ziyaretçi görüşleridir. Onaylanan otobussaatlerirdan yorumu yazan ziyaretçi sorumludur, OtobusSaatleri.Net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
- Yorum yapan tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.

2 Yorum (En yeni yorum en üstte gösterilir.)

  • Bu yoruma cevap ver Mustafa şahin 26 Ocak 2024 - 11:14

    Sn Samulas r6b sabah 06.30 da kaç kişi kullanıyor denetim yaptınız mı hiç? Bu saati güzergahtaki yolcu yoğunluğuna göre ayarlanamaz mi? Hafta sonu saatlerinde işe gitmek isteyen bir çalışan 6.30 aracına yetişmesi baya meşakkatli iken 8.10 da mesai başladıgi saatte mi işe gitsin? Neden 07.30 da bir araç hareket etmiyor? Hiç mi size talep ulaşmadı, şikayet konusu olmadı merak ediyorum. Hafta sonu hastaneye gidiş saatlerinde bir düzenleme olursa işinizi iyi yaptığınıza inanacağım saygılar sunarım.

    • Bu yoruma cevap ver Editör 29 Ocak 2024 - 12:38

      Merhaba, talebinizi Samsun Büyükşehir Belediyesi 0850 333 55 55 no.lu bilgi, destek ve şikayet hattını arayarak iletebilir veya info@samulas.com.tr e-posta adresi üzerinden gönderebilirsiniz.