796 Beydağ Ödemiş kalkış saatleri, 796 hareket saatleri, 796 ESHOT otobüs saatleri, 796 İzmir Beydağ Ödemiş otobüs seferleri
İş Günleri
BEYDAĞ Kalkış
06:00
07:00
07:40
08:45
09:40
10:35
11:30
12:25
13:20
14:15
15:10
16:05
17:10
18:05
19:10
20:05
ÖDEMİŞ Kalkış
06:10
06:50
07:50
08:45
09:40
10:35
11:30
12:25
13:20
14:15
15:10
16:05
17:10
18:05
19:10
20:05
Cumartesi
BEYDAĞ Kalkış
06:00
07:00
07:40
08:45
09:40
10:35
11:30
12:25
13:20
14:15
15:10
16:05
17:10
18:05
19:10
20:05
ÖDEMİŞ Kalkış
06:10
06:50
07:50
08:45
09:40
10:35
11:30
12:25
13:20
14:15
15:10
16:05
17:10
18:05
19:10
20:05
Pazar
BEYDAĞ Kalkış
06:00
07:40
09:40
11:30
13:20
15:10
17:00
18:50
ÖDEMİŞ Kalkış
06:50
08:40
10:35
12:25
14:15
16:05
17:55
19:45
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (66)
- 1. Beydağ Stadı - 15473
- 2. Beydağ Denizli Yolu - 15471
- 3. Beydağ Hükümet Konağı - 15002
- 4. Beydağ Köşe - 15000
- 5. Beydağ Yağmur - 14998
- 6. Beydağ Giriş - 14996
- 7. Hasan Çavuş - 14920
- 8. Menderes Üçyol - 14994
- 9. Beydag Değirmen - 14922
- 10. Çiftlikköy - 14992
- 11. Nar Ağacı - 14990
- 12. Bahar - 14988
- 13. Sarıkaya - 14986
- 14. Şehit Öğretmen Ayhan Kökmen - 16025
- 15. Yeşil Ova - 14984
- 16. Benzinlik - 16420
- 17. Yeşilköy - 14982
- 18. Kızılcahavlu Çıkış - 14924
- 19. Kızılcahavlu - 14980
- 20. Alaşarlı - 14978
- 21. Çaylı Çıkış - 15993
- 22. Çaylı Koşuyolu - 14976
- 23. Çaylı Aydın - 14974
- 24. Medeniyet - 16403
- 25. Beydağ Yol Ayrımı - 15977
- 26. Ödemiş Cezaevi - 14972
- 27. Benzinlik - 16396
- 28. Kaymakçı Köprü - 14970
- 29. Kaymakçı Sanayi - 14968
- 30. Hasan Çavuş - 14966
- 31. Kazım Dirik - 16377
- 32. Kaymakçı Zafer - 14964
- 33. Kaymakçı Üçyol - 14962
- 34. Kaymakçı Giriş - 14918
- 35. Kurucuova Benzinlik - 14916
- 36. Kurucuova Çiftlik - 16152
- 37. Kurucaova Tarla - 14960
- 38. Kurucaova - 14958
- 39. Sarıtaş - 15004
- 40. Yel Aldı - 14956
- 41. Ertuğrulköy - 14954
- 42. Bayır - 16004
- 43. Türkönü - 14952
- 44. Kışla Mahallesi - 16031
- 45. Gereli - 14950
- 46. Gerçekli - 14948
- 47. Yolsütü Seralar - 14946
- 48. Yolüstü Meydan - 14944
- 49. Yolüstü Kahveler - 14942
- 50. Yolüstü Benzinlik - 14940
- 51. Büyükavulcuk - 14938
- 52. Ocaklı - 14936
- 53. Ödemiş Kolej - 15570
- 54. Kültürpark Kavşak - 15006
- 55. Hulusi Uçaçelik Anadolu Lisesi - 14934
- 56. Ödemiş Nikah Sarayı - 15486
- 57. Ödemiş Devlet Hastanesi - 15479
- 58. Ortaç - 16424
- 59. Şehit Polis Gökhan Kirazlı - 15481
- 60. Beşgöz - 14928
- 61. Ödemiş Garaj - 14926
- 62. Muzaffer Gönen Parkı - 14697
- 63. Kurtuluş - 14699
- 64. Şeref Usta - 14702
- 65. Ödemiş Yeni Garaj - 14704
- 66. Ödemiş Son Durak - 15484
Yorum Yaz