14/N Aksungur Atatürk Caddesi kalkış saatleri, 14/N hareket saatleri, 14/N Burulaş otobüs saatleri, Bursa 14N Aksungur Atatürk Caddesi otobüs seferleri
14N Bursa Gidiş Otobüs Saatleri
Pzt | Sa | Çrş | Prş | Cu | Cmt | Paz |
---|---|---|---|---|---|---|
06:30:00 | 06:30:00 | 06:30:00 | 06:30:00 | 06:30:00 | 06:30:00 | 07:25:00 |
07:25:00 | 07:25:00 | 07:25:00 | 07:25:00 | 07:25:00 | 07:25:00 | 09:25:00 |
08:25:00 | 08:25:00 | 08:25:00 | 08:25:00 | 08:25:00 | 08:25:00 | 11:25:00 |
09:25:00 | 09:25:00 | 09:25:00 | 09:25:00 | 09:25:00 | 09:25:00 | 13:25:00 |
10:25:00 | 10:25:00 | 10:25:00 | 10:25:00 | 10:25:00 | 10:25:00 | 15:25:00 |
11:30:00 | 11:30:00 | 11:30:00 | 11:30:00 | 11:30:00 | 11:30:00 | 17:25:00 |
12:30:00 | 12:30:00 | 12:30:00 | 12:30:00 | 12:30:00 | 12:30:00 | 19:45:00 |
13:30:00 | 13:30:00 | 13:30:00 | 13:30:00 | 13:30:00 | 13:30:00 | |
14:30:00 | 14:30:00 | 14:30:00 | 14:30:00 | 14:30:00 | 14:30:00 | |
15:30:00 | 15:30:00 | 15:30:00 | 15:30:00 | 15:30:00 | 15:30:00 | |
16:15:00 | 16:15:00 | 16:15:00 | 16:15:00 | 16:15:00 | 16:15:00 | |
17:30:00 | 17:30:00 | 17:30:00 | 17:30:00 | 17:30:00 | 17:30:00 | |
18:30:00 | 18:30:00 | 18:30:00 | 18:30:00 | 18:30:00 | 18:30:00 | |
19:45:00 | 19:45:00 | 19:45:00 | 19:45:00 | 19:45:00 | 19:45:00 |
14N Bursa Dönüş Otobüs Saatleri
Pzt | Sa | Çrş | Prş | Cu | Cmt | Paz |
---|
14N Gidiş & Dönüş Geçtiği Duraklar
-
RİNG HAT OLARAK HİZMET VERİR.
- 1.durak: AKSUNGUR 1
- 2.durak: AKSUNGUR 3
- 3.durak: AKSUNGUR 5
- 4.durak: NİLÜFER CD. 18
- 5.durak: NİLÜFERKÖY CAMİ 1
- 6.durak: NİLÜFERKÖY ÇEŞME DUR 1
- 7.durak: NİLÜFER CD. 1
- 8.durak: NİLÜFER CD. 12
- 9.durak: NİLÜFER CD. 11
- 10.durak: GEÇİT 4
- 11.durak: GEÇİT 5
- 12.durak: GEÇİT 6
- 13.durak: GEÇİT 7
- 14.durak: BALAT
- 15.durak: OYAK-RENAULT
- 16.durak: KORUPARK İSTASYONU
- 17.durak: ORGANİZE SANAYİ İSTASYONU 1
- 18.durak: HAMİTLER İSTASYONU
- 19.durak: FETHİYE 3
- 20.durak: FETHİYE 1
- 21.durak: FETHİYE 2
- 22.durak: BAĞLARBAŞI 6
- 23.durak: BAĞLARBAŞI 1
- 24.durak: BOSCH EVİ 1
- 25.durak: TARIM MESLEK LİSESİ 1
- 26.durak: YENİ KARAMAN 3
- 27.durak: HÜRRİYET 2
- 28.durak: SİTEEVLER 1
- 29.durak: ABDAL KÖPRÜSÜ 1
- 30.durak: ACEMLER KAVŞAĞI
- 31.durak: PAŞA ÇİFTLİĞİ İSTASYONU
- 32.durak: SIRAMEŞELER İSTASYONU 1
- 33.durak: ORMANLAR YOLU 1
- 34.durak: SICAK SU 1
- 35.durak: KARA MUSTAFA
- 36.durak: KÜLTÜRPARK 1
- 37.durak: İPEKİŞ 1
- 38.durak: T1-STADYUM
- 39.durak: ALTIPARMAK 1
- 40.durak: T1-ÇATALFIRIN
- 41.durak: TİMURTAŞ PAŞA 5
- 42.durak: HEYKEL ATATÜRK CD. PERON 3
- 43.durak: İNEGÖL ÇARŞISI PERON 2
- 44.durak: T1-DEMİRTAŞPAŞA
- 45.durak: T1-GAZCILAR
- 46.durak: SOSYAL GÜVENLİK KURUMU
- 47.durak: ADLİYE SARAYI
- 48.durak: ULUYOL 1
- 49.durak: ULUYOL 2
- 50.durak: ULUYOL - KENT MEYDANI
- 51.durak: EDEBALİ CAMİ
- 52.durak: OSMANGAZİ BELEDİYESİ
- 53.durak: MERİNOS İSTASYONU 2
- 54.durak: KÜLTÜRPARK İSTASYONU
- 55.durak: SICAK SU 2
- 56.durak: ORMANLAR YOLU 2
- 57.durak: SIRAMEŞELER İSTASYONU 2
- 58.durak: PAŞA ÇİFTLİĞİ İSTASYONU 1
- 59.durak: BUSKİ 2
- 60.durak: SOĞUKKUYU CD. 1
- 61.durak: SOĞUKKUYU CD. 2
- 62.durak: SİTEEVLER 2
- 63.durak: HÜRRİYET MERKEZ CAMİ
- 64.durak: YENİ KARAMAN 4
- 65.durak: TARIM MESLEK LİSESİ 2
- 66.durak: BOSCH EVİ 2
- 67.durak: BAĞLARBAŞI 2
- 68.durak: BAĞLARBAŞI 3
- 69.durak: HAMİTLER
- 70.durak: FETHİYE İSTASYONU
- 71.durak: AKPINAR 1
- 72.durak: ORGANİZE SANAYİ İSTASYONU 3
- 73.durak: AKPINAR 2
- 74.durak: KORUPARK 1
- 75.durak: SANAYİ CD. 4 (OSMANGAZİ)
- 76.durak: EMEK İSTASYONU 1
- 77.durak: SANAYİ CD. 3 (OSMANGAZİ)
- 78.durak: GEÇİT - BALAT İSTASYONU 1
- 79.durak: GEÇİT 1
- 80.durak: GEÇİT 2
- 81.durak: GEÇİT 3
- 82.durak: BADEMLİ KAVŞAĞI 1
- 83.durak: BADEMLİ KAVŞAĞI 3
- 84.durak: NİLÜFER CD. 14
- 85.durak: NİLÜFER CD. 16
- 86.durak: NİLÜFER CD. 13
- 87.durak: NİLÜFER CD. 2
- 88.durak: NİLÜFERKÖY ÇEŞME DUR 2
- 89.durak: NİLÜFERKÖY CAMİ 2
- 90.durak: NİLÜFER CD. 17
- 91.durak: NİLÜFER CD. 21
- 92.durak: AKSUNGUR 4
- 93.durak: AKSUNGUR 2
- 94.durak: AKSUNGUR 1
Ücret Tarifeleri
Bilet Tipi | Fiyat |
---|---|
TAM ÜCRET | 13.5 TL |
İNDİRİMLİ | 12.5 TL |
ÖĞRENCİ | 7 TL |
Yorum Yaz