691 Gaziemir Lozan Meydan kalkış saatleri, 691 hareket saatleri, 691 ESHOT otobüs saatleri, 691 İzmir Gaziemir Lozan Meydan otobüs seferleri
GÜZERGAH : KARABAĞLAR - İKİÇEŞMELİK
Tarife : A TARİFESİ (MERKEZ)
15.07.2024 Pazartesi tarihinden itibaren geçerli olmak üzere;
Ankara Caddesi Yanyol üzerinde İZSU Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak olan 1. Etap Altyapı çalışmaları nedeniyle bölgeye hizmet veren hatlarımızda geçici güzergah değişikliğine gidilecektir.
Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumlarında Yaz Tatilinin Başlaması Sebebiyle 24 Haziran 2024 Pazartesi gününden itibaren otobüslere ait sefer sıklıklarında düzenleme yapılmıştır.
Tarihi değiştirmek için ok işaretlerini kullanabilirsiniz.
18.07.2024
Perşembe
GAZİEMİR Kalkış
LOZAN MEYDANI Kalkış
06:00
06:25
06:50
07:10
07:30
07:46
08:02
08:18
08:34
08:50
09:06
09:22
09:39
09:57
10:14
10:32
10:49
11:07
11:24
11:42
11:59
12:17
12:34
12:52
13:09
13:27
13:44
14:02
14:19
14:37
14:54
15:12
15:29
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:44
18:57
19:10
19:25
19:40
19:55
20:10
20:25
20:40
20:55
21:11
21:29
21:47
22:05
22:23
22:41
23:00
23:20
23:40
00:00
00:20
19.07.2024
Cuma
GAZİEMİR Kalkış
LOZAN MEYDANI Kalkış
06:00
06:25
06:50
07:10
07:30
07:46
08:02
08:18
08:34
08:50
09:06
09:22
09:39
09:57
10:14
10:32
10:49
11:07
11:24
11:42
11:59
12:17
12:34
12:52
13:09
13:27
13:44
14:02
14:19
14:37
14:54
15:12
15:29
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:44
18:57
19:10
19:25
19:40
19:55
20:10
20:25
20:40
20:55
21:11
21:29
21:47
22:05
22:23
22:41
23:00
23:20
23:40
00:00
00:20
20.07.2024
Cumartesi
GAZİEMİR Kalkış
LOZAN MEYDANI Kalkış
06:00
06:20
06:35
06:50
07:05
07:16
07:27
07:38
07:49
08:00
08:11
08:22
08:35
08:51
09:08
09:24
09:41
09:57
10:14
10:30
10:47
11:03
11:20
11:36
11:53
12:09
12:28
12:47
13:06
13:25
13:43
14:00
14:16
14:33
14:49
15:06
15:22
15:39
15:55
16:12
16:25
16:40
16:51
17:04
17:17
17:30
17:43
17:56
18:09
18:22
18:35
18:48
19:01
19:14
19:27
19:40
19:53
20:05
20:15
20:25
20:35
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:20
23:40
00:00
00:20
21.07.2024
Pazar
GAZİEMİR Kalkış
LOZAN MEYDANI Kalkış
06:00
06:15
06:30
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
08:00
08:15
08:30
08:40
08:50
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:14
10:28
10:42
10:56
11:10
11:24
11:38
11:52
12:06
12:20
12:34
12:48
13:02
13:16
13:30
13:44
13:58
14:12
14:26
14:40
14:54
15:08
15:22
15:36
15:50
16:04
16:18
16:32
16:46
17:00
17:14
17:28
17:42
17:56
18:10
18:24
18:38
18:52
19:06
19:20
19:34
19:48
20:02
20:16
20:32
20:49
21:06
21:23
21:40
21:57
22:14
22:31
22:48
23:05
23:25
23:45
00:00
00:20
22.07.2024
Pazartesi
GAZİEMİR Kalkış
LOZAN MEYDANI Kalkış
06:00
06:25
06:50
07:10
07:30
07:46
08:02
08:18
08:34
08:50
09:06
09:22
09:39
09:57
10:14
10:32
10:49
11:07
11:24
11:42
11:59
12:17
12:34
12:52
13:09
13:27
13:44
14:02
14:19
14:37
14:54
15:12
15:29
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:44
18:57
19:10
19:25
19:40
19:55
20:10
20:25
20:40
20:55
21:11
21:29
21:47
22:05
22:23
22:41
23:00
23:20
23:40
00:00
00:20
23.07.2024
Salı
GAZİEMİR Kalkış
LOZAN MEYDANI Kalkış
06:00
06:25
06:50
07:10
07:30
07:46
08:02
08:18
08:34
08:50
09:06
09:22
09:39
09:57
10:14
10:32
10:49
11:07
11:24
11:42
11:59
12:17
12:34
12:52
13:09
13:27
13:44
14:02
14:19
14:37
14:54
15:12
15:29
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:44
18:57
19:10
19:25
19:40
19:55
20:10
20:25
20:40
20:55
21:11
21:29
21:47
22:05
22:23
22:41
23:00
23:20
23:40
00:00
00:20
24.07.2024
Çarşamba
GAZİEMİR Kalkış
LOZAN MEYDANI Kalkış
06:00
06:25
06:50
07:10
07:30
07:46
08:02
08:18
08:34
08:50
09:06
09:22
09:39
09:57
10:14
10:32
10:49
11:07
11:24
11:42
11:59
12:17
12:34
12:52
13:09
13:27
13:44
14:02
14:19
14:37
14:54
15:12
15:29
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:44
18:57
19:10
19:25
19:40
19:55
20:10
20:25
20:40
20:55
21:11
21:29
21:47
22:05
22:23
22:41
23:00
23:20
23:40
00:00
00:20
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (38)
- 1. Sosyal Konutlar - 12943
- 2. Özcan Sitesi - 12948
- 3. Gaziemir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - 12946
- 4. Şehit Polis Ahmet Atilla Güneş İlkokulu - 12944
- 5. Şehit Üsteğmen Hakan Özkaner - 12940
- 6. Birinci Nizamiye - 12942
- 7. İkinci Nizamiye - 12890
- 8. Halil Tan Parkı - 12876
- 9. Yeşil Mahallesi Muhtarlığı - 12888
- 10. Gaziemir Trafo - 12886
- 11. Gaziemir Merkez Cami - 12884
- 12. Gaziemir Belediyesi - 12882
- 13. Gaziemir PTT - 12880
- 14. Büyükşehir Kurs Merkezi - 12878
- 15. Ulaştırma - 10664
- 16. Leylak - 10662
- 17. Ege Serbest Bölge - 10660
- 18. Aktepe - 10656
- 19. Gaziemir Semt Garajı - 10654
- 20. Sinem - 10652
- 21. Karabağlar - 10642
- 22. Paşa Köprüsü - 10640
- 23. Kızılcık - 10638
- 24. Söğüt - 10636
- 25. Karabağlar Cumhuriyet Anadolu Lisesi - 10634
- 26. Kaymakkuyu - 10632
- 27. Çitlenbik - 10630
- 28. Orcaner - 10628
- 29. Hasan Hüseyinler - 10626
- 30. Elka - 10618
- 31. Yağhaneler 3 - 12198
- 32. Yağhaneler - 12062
- 33. Eşrefpaşa - 12060
- 34. Koruluk - 10228
- 35. Kestelli - 10226
- 36. Mezarlıkbaşı - 10224
- 37. Kent Müzesi - 10321
- 38. Montrö - 10330
Yorum Yaz