236 Şirinyer Aktarma Merkezi Gümrük kalkış saatleri, 236 hareket saatleri, 236 ESHOT otobüs saatleri, 236 İzmir Şirinyer Aktarma Merkezi Gümrük otobüs seferleri
GÜZERGAH : YEŞİLDERE YAN YOL - KAPILAR - BASMANE
Tarife : A TARİFESİ (MERKEZ)
İş Günleri
ŞİRİNYER AKTARMA MERKEZİ Kalkış
06:18
06:54
07:30
08:06
08:42
09:18
09:54
10:30
11:06
11:42
12:20
13:00
13:40
14:20
15:00
15:40
16:20
17:00
17:40
18:20
19:00
19:40
20:10
GÜMRÜK Kalkış
06:54
07:30
08:06
08:42
09:18
09:54
10:30
11:06
11:42
12:20
13:00
13:40
14:20
15:00
15:40
16:20
17:00
17:40
18:20
19:00
19:40
20:30
20:55
Cumartesi
ŞİRİNYER AKTARMA MERKEZİ Kalkış
06:18
06:54
07:30
08:06
08:42
09:18
09:54
10:30
11:06
11:42
12:20
13:00
13:40
14:20
15:00
15:40
16:20
17:00
17:40
18:20
19:00
19:40
20:10
GÜMRÜK Kalkış
06:54
07:30
08:06
08:42
09:18
09:54
10:30
11:06
11:42
12:20
13:00
13:40
14:20
15:00
15:40
16:20
17:00
17:40
18:20
19:00
19:40
20:30
20:55
Pazar
Bu hat Pazar günü çalışmamaktadır.
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (18)
- 1. Şirinyer Aktarma - 41177
- 2. Şirinyer Saha - 40198
- 3. Şirinyer Parkı - 40160
- 4. Şirinyer Bankalar - 40101
- 5. Fabrika - 40103
- 6. Yeniyol - 40105
- 7. Balkan - 41335
- 8. Lider - 41329
- 9. Mask - 41330
- 10. Kayasuyu Cami - 41331
- 11. Erenler Cami - 41332
- 12. Yenidoğan - 11862
- 13. Yenişehir Pazar Yeri - 11852
- 14. Trafik Tescil - 32224
- 15. Kemer - 10358
- 16. Basmane Gar - 10356
- 17. Çardak 2 - 10124
- 18. Şehit Fethibey - 10133
Yorum Yaz