4-35 Söğütçük Bodrum gidiş dönüş otobüs hareket saatleri, 4-35 Söğütçük Bodrum kalkış saatleri, 4-35 Söğütçük Bodrum Muğla otobüs saatleri, Muğla Bodrum Söğütçük otobüs seferleri
HAT BİLGİSİ
Hat No: 4-35 - Söğütcük - Bodrum
Güzergâh: Karapınar - Kuzyaka - Söğütcük - Hasanlar - Balcılar - Kısırlar - Demirciler - Beyciler - Bayır - Mumcular - Güvercinlik - Kaynar - Bodrum Yeni Otogar
Hat Uzunluğu (km) : 59
Tüm araçlarımızda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
Söğütcük KALKIŞ | ||
---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | |
|
|
Bodrum KALKIŞ | ||
---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | |
| |
MUTTAŞ logosunun olduğu saatlerde Büyükşehir Belediyesi'ne ait araçlar çalışmaktadır.
ÖTTA logosunun olduğu saatlerde Büyükşehir Belediyesi Denetiminde bulunan araçlar çalışmaktadır.
Büyükşehir Belediyesi ve denetimindeki özel toplu taşıma araçları engelli erişimine uygun araçlardır.
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır.
görebilirsiniz.
Hattın Geçtiği Duraklar
1. SÖĞÜTCÜK CAMİ
2. SÖĞÜTÇÜK İLKOKULU
3. HASANLAR YOL AYRIMI
4. HASANLAR
5. HASANLAR CAMİ
6. BALCILAR
7. BALCILAR CAMİ
8. DEMİRCİLER ANIT
9. BEYCİLER
10. KISIRLAR PARK
11. KISIRLAR CAMİ
12. GÖKPINAR KAVŞAĞI
13. MUMCULAR MEYDAN
14. MUMCULAR - MAZI KAVŞAĞI KARŞISI
15. EREN ARKET KARŞISI
16. PETROL OFİSİ
17. SAĞLIK OCAĞI KARŞISI
18. GÖKYER CAMİİ
19. GÖLBAŞI KAVŞAĞI
20. MUMCULAR ÇIKIŞI
21. KEMER KAVŞAĞI
22. MUMCULAR - BODRUM KAVŞAĞI
23. MİGROS JET KARŞISI
24. SUDİ ÖZKAN İÖO KARŞISI
25. KAYNAR KAVŞAĞI
26. BODRUM YENİ OTOGAR
1. BODRUM YENİ OTOGAR
2. BİM
3. MİGROS
4. KISIRLAR CAMİ
5. KISIRLAR PARK
6. BEYCİLER
7. DEMİRCİLER ANIT
8. BALCILAR CAMİ
9. BALCILAR
10. HASANLAR CAMİ
11. HASANLAR
12. HASANLAR YOL AYRIMI
13. SÖĞÜTÇÜK İLKOKULU
14. SÖĞÜTCÜK CAMİ
Sponsorlu Bağlantılar
Yorum Yaz