808 Cumaovası Aktarma Sarnıç Aktarma kalkış saatleri,808 hareket saatleri, 808 otobüs saatleri
GÜZERGAH : GÖRECE
Tarife : A TARİFESİ (MERKEZ)
15.07.2024 Pazartesi tarihinden itibaren geçerli olmak üzere;
Ankara Caddesi Yanyol üzerinde İZSU Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak olan 1. Etap Altyapı çalışmaları nedeniyle bölgeye hizmet veren hatlarımızda geçici güzergah değişikliğine gidilecektir.
Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumlarında Yaz Tatilinin Başlaması Sebebiyle 24 Haziran 2024 Pazartesi gününden itibaren otobüslere ait sefer sıklıklarında düzenleme yapılmıştır.
Tarihi değiştirmek için ok işaretlerini kullanabilirsiniz.
18.07.2024
Perşembe
CUMAOVASI AKT. Kalkış
ESBAŞ AKT Kalkış
06:00
06:30
06:55
07:20
07:45
08:15
08:45
09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45
13:15
13:41
14:07
14:33
14:59
15:25
15:51
16:17
16:43
17:09
17:35
18:01
18:27
18:55
19:30
20:05
20:40
21:15
21:50
22:25
23:05
23:35
00:15
19.07.2024
Cuma
CUMAOVASI AKT. Kalkış
ESBAŞ AKT Kalkış
06:00
06:30
06:55
07:20
07:45
08:15
08:45
09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45
13:15
13:41
14:07
14:33
14:59
15:25
15:51
16:17
16:43
17:09
17:35
18:01
18:27
18:55
19:30
20:05
20:40
21:15
21:50
22:25
23:05
23:35
00:15
20.07.2024
Cumartesi
CUMAOVASI AKT. Kalkış
ESBAŞ AKT Kalkış
06:00
06:35
07:00
07:25
07:50
08:15
08:45
09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45
13:15
13:45
14:15
14:45
15:15
15:45
16:15
16:45
17:15
17:45
18:15
18:45
19:15
19:50
20:30
21:10
21:50
22:25
23:00
23:35
00:15
21.07.2024
Pazar
CUMAOVASI AKT. Kalkış
ESBAŞ AKT Kalkış
06:35
07:35
08:35
09:35
10:15
10:55
11:35
12:15
12:45
13:15
13:45
14:15
14:45
15:15
15:45
16:15
16:45
17:15
17:45
18:15
18:45
19:15
19:45
20:15
20:47
21:23
22:00
22:37
23:13
23:50
22.07.2024
Pazartesi
CUMAOVASI AKT. Kalkış
ESBAŞ AKT Kalkış
06:00
06:30
06:55
07:20
07:45
08:15
08:45
09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45
13:15
13:41
14:07
14:33
14:59
15:25
15:51
16:17
16:43
17:09
17:35
18:01
18:27
18:55
19:30
20:05
20:40
21:15
21:50
22:25
23:05
23:35
00:15
23.07.2024
Salı
CUMAOVASI AKT. Kalkış
ESBAŞ AKT Kalkış
06:00
06:30
06:55
07:20
07:45
08:15
08:45
09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45
13:15
13:41
14:07
14:33
14:59
15:25
15:51
16:17
16:43
17:09
17:35
18:01
18:27
18:55
19:30
20:05
20:40
21:15
21:50
22:25
23:05
23:35
00:15
24.07.2024
Çarşamba
CUMAOVASI AKT. Kalkış
ESBAŞ AKT Kalkış
06:00
06:30
06:55
07:20
07:45
08:15
08:45
09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45
13:15
13:41
14:07
14:33
14:59
15:25
15:51
16:17
16:43
17:09
17:35
18:01
18:27
18:55
19:30
20:05
20:40
21:15
21:50
22:25
23:05
23:35
00:15
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (42)
- 1. Cumaovası Aktarma Merkezi - 13280
- 2. Amber - 11266
- 3. Oğlananası Yol Ayrımı - 11270
- 4. Gölcükler Sera - 11264
- 5. GölcüklerAdnan Ocay Ortaokulu - 11260
- 6. Fesleğen - 15535
- 7. Menderes Pazar Yeri - 11258
- 8. Gençlik Parkı - 11268
- 9. Doğan - 11262
- 10. Helvacı - 11256
- 11. Menderes sanayi - 10703
- 12. Cüneytbey Cami - 10722
- 13. Menderes Belediyesi - 10720
- 14. Sümerbank - 10718
- 15. Menderes Sağlık Ocağı - 11250
- 16. Menderes Anadolu Lisesi - 10714
- 17. Menderes Park - 10712
- 18. Dokuz Eylül - 10704
- 19. Zeytinlik - 10700
- 20. Görece Giriş - 10758
- 21. Görece Park - 10756
- 22. Görece Son Durak - 10748
- 23. Görece Zeytinlik - 16143
- 24. Görece Spor Salonu - 10746
- 25. Görece Sağlık Ocağı - 10744
- 26. Görece Cami - 10742
- 27. Görece Alışveriş Merkezi - 10740
- 28. Görece Trafo - 10738
- 29. Görece Muhtarlık - 10736
- 30. Fevzi Çakmak - 10734
- 31. Görece Çıkış - 10732
- 32. Kışlalı - 10708
- 33. Havalimanı - 10762
- 34. Seçkinler Sitesi - 10676
- 35. Emlak Bankası Evleri - 10674
- 36. Akçay - 10679
- 37. Gaziemir İlçe Emniyet - 10670
- 38. Çağdaş Eğitim - 10668
- 39. Askeri Lojmanlar - 10666
- 40. Ulaştırma - 10664
- 41. Leylak - 10662
- 42. Esbaş - 13164
Hat İçeriği: 808 otobüs saatleri, 808 saatleri, 808 hareket saatleri, 808 eshot saatleri, sarnıç otobüs saatleri, izmir 808 otobüs saatleri, 808 cumaovası otobüs saatleri, 808 menderes otobus saatleri, 808 otobüs hareket saatleri, eshot 808 hareket saatleri, görece otobüs saatleri, 808 eshot otobüs saatleri, 808 eshot, izmir eshot 808 saatleri, cumaovası doğanbey otobüs
1 Yorum
bu otobüsller zamanında gelmiyor. 7.30 arabası 8.15te menderese geldi.