428 Egekent 2 Bostanlı İskele kalkış saatleri, 428 hareket saatleri, 428 ESHOT otobüs saatleri, 428 İzmir Egekent2 Bostanlı İskele otobüs seferleri
GÜZERGAH : ULUKENT - ÇİĞLİ - ATAKENT
Tarife : A TARİFESİ (MERKEZ)
Körüklü Araçlar Ulukent İlköğretim Okulu, Ulucak Cami, Ulukent Meydan, Ulukent Çıkış, Celalettin Akar Duraklarına Uğramamaktadır.
29.02.2024 Tarihi itibariyle Menemen Fen İşleri Dairesi Başkanlığınca 6. Cadde ve 816 Sokak üzerinde yapılacak olan parke serim çalışmaları nedeniyle 428 Egekent 2 - Bostanlı İskele hattımızda geçici güzergah değişikliğine gidilmiştir.
Hemşehrilerimizin bilgisine sunarız.
İş Günleri
EGEKENT-2 Kalkış
06:00
06:15
06:30
06:40
06:50
07:00
07:10
07:16
07:26
07:40
07:55
08:08
08:20
08:43
09:06
09:29
09:52
10:15
10:38
11:01
11:24
11:47
12:10
12:33
12:56
13:19
13:42
14:05
14:28
14:51
15:14
15:37
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:20
18:40
19:00
19:25
19:50
20:15
20:40
21:05
21:30
21:55
22:20
22:45
23:10
BOSTANLI İSKELE Kalkış
06:50
07:05
07:20
07:40
08:00
08:20
08:40
09:00
09:26
09:52
10:15
10:38
11:01
11:24
11:47
12:10
12:33
12:56
13:19
13:42
14:05
14:28
14:50
15:05
15:15
15:30
15:50
16:00
16:15
16:30
16:45
17:05
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:50
20:05
20:25
20:50
21:15
21:40
22:05
22:30
22:55
23:20
23:40
00:00
Cumartesi
EGEKENT-2 Kalkış
06:00
06:20
06:35
06:50
07:05
07:20
07:35
07:50
08:10
08:30
08:50
09:10
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:22
12:45
13:07
13:30
13:55
14:15
14:37
15:00
15:22
15:45
16:10
16:35
17:00
17:15
17:30
17:50
18:10
18:30
18:50
19:10
19:30
19:50
20:15
20:40
21:05
21:30
21:55
22:20
22:45
23:00
BOSTANLI İSKELE Kalkış
06:50
07:05
07:25
07:40
07:55
08:10
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
13:55
14:17
14:40
15:02
15:25
15:50
16:10
16:20
16:40
17:00
17:20
17:40
18:00
18:20
18:40
19:00
19:20
19:35
20:00
20:20
20:40
21:00
21:20
21:40
22:05
22:30
22:55
23:20
23:40
00:00
Pazar
EGEKENT-2 Kalkış
06:00
06:25
06:50
07:13
07:31
07:50
08:08
08:26
08:45
09:03
09:20
09:37
09:54
10:11
10:28
10:46
11:03
11:20
11:37
11:54
12:11
12:29
12:46
13:03
13:22
13:41
14:01
14:20
14:39
14:59
15:18
15:37
15:57
16:16
16:35
16:55
17:14
17:33
17:53
18:13
18:31
18:50
19:11
19:29
19:50
20:10
20:34
20:58
21:22
21:46
22:10
22:34
22:58
23:20
BOSTANLI İSKELE Kalkış
06:50
07:20
07:45
08:03
08:21
08:44
08:58
09:16
09:35
09:58
10:19
10:32
10:49
11:09
11:28
11:41
11:58
12:15
12:32
12:49
13:07
13:29
13:43
14:09
14:29
14:49
15:09
15:29
15:49
16:09
16:28
16:44
17:02
17:21
17:40
18:04
18:19
18:38
18:58
19:19
19:36
19:53
20:10
20:29
20:49
21:10
21:34
21:58
22:22
22:46
23:10
23:34
23:58
00:10
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (42)
- 1. EGEKENT-2-SON DURAK - 21552
- 2. Kent 2 - 21550
- 3. Şelale - 21548
- 4. Umut - 21566
- 5. Menemen İmam-Hatip Ortaokulu - 23725
- 6. Santral - 21546
- 7. Metrokent - 21542
- 8. Manzara - 21540
- 9. Taş Duvar - 21536
- 10. Centaş 2 Sitesi - 21534
- 11. Yamaç - 21564
- 12. Centaş - 21532
- 13. Cansu Sitesi - 21530
- 14. Ege - 21528
- 15. Simge Sitesi - 21560
- 16. Esenlik - 21558
- 17. Otuz Ağustos - 21556
- 18. Top Sahası - 21562
- 19. Ulukent Aktarma - 21545
- 20. Ulukent Gar - 21392
- 21. Kargılar - 21390
- 22. Eski Yol - 21388
- 23. Astsubay Lojmanları - 21420
- 24. Subay Lojmanları - 21382
- 25. Jandarma - 21344
- 26. Eski Sinema - 20098
- 27. Balatçık Kahveler - 20096
- 28. Ata - 20094
- 29. Küçük Çiğli - 20092
- 30. Çiğli Santral - 20090
- 31. Çiğli Şaraphane - 20088
- 32. Çiğli Belediye - 20086
- 33. Eğitim Gönüllüleri - 20084
- 34. Çiğli İtfaiye - 20082
- 35. Karya - 20340
- 36. Mavişehir - 20338
- 37. Haydar Aliyev Parkı - 20336
- 38. Atakent Anadolu Lisesi - 20396
- 39. Beşikçioğlu Cami - 20196
- 40. Bostanlı Pazaryeri - 20194
- 41. Bostanlı Market - 20198
- 42. Bostanlı İskele - 20030
Hat İçeriği: 428 saatleri, 428 hareket saatleri, egekent 2 bostanlı otobüs saatleri, 428 otobüs, 428 otobüs saatleri izmir, izmir 428 otobüs saatleri, bostanlı egekent 2 otobüs saatleri, egekent bostanlı otobus, eshot 428 hareket saatleri, 428 egekent 2, 428 saatler, bostanlı otobüsleri, kent 2 bostanlı otobüs saatleri, 428 ulukent otobus saatleri, 428 otobüs saati
Yorum Yaz