46 Çobançeşme Gümrük kalkış saatleri, 46 İzmir hareket saatleri, 46 ESHOT otobüs saatleri
Eğitim Öğretimin uygulandığı Hafta içi günleri Gümrük'ten 17.10, 17.30,-17:50,18.10-18.30, 18.50, 19.10,19.30 sefer başlangıç saatleri, Kemer Aktarma Merkezi'nden başlar.
İş Günleri
ÇOBANÇEŞME Kalkış
06:00
06:10
06:20
06:30
06:40
06:49
06:55
07:02
07:09
07:17
07:25
07:33
07:41
07:49
07:57
08:05
08:13
08:20
08:26
08:33
08:40
08:52
09:03
09:15
09:26
09:38
09:49
10:01
10:12
10:24
10:35
10:47
10:58
11:10
11:21
11:33
11:44
11:56
12:07
12:19
12:30
12:42
12:53
13:05
13:16
13:28
13:39
13:51
14:02
14:14
14:25
14:37
14:48
15:00
15:11
15:23
15:34
15:46
15:57
16:09
16:20
16:32
16:43
16:55
17:05
17:15
17:25
17:33
17:41
17:50
17:59
18:08
18:18
18:28
18:38
18:46
18:53
19:01
19:08
19:16
19:23
19:36
19:49
20:02
20:15
20:28
20:41
20:54
21:07
21:20
21:33
21:46
21:59
22:12
22:25
22:38
22:50
23:10
23:30
GÜMRÜK Kalkış
06:30
06:40
06:50
07:00
07:11
07:22
07:28
07:35
07:43
07:50
07:57
08:06
08:15
08:25
08:35
08:44
08:53
09:02
09:11
09:20
09:32
09:43
09:55
10:06
10:18
10:29
10:41
10:52
11:04
11:15
11:27
11:38
11:50
12:01
12:13
12:24
12:36
12:47
12:59
13:10
13:22
13:33
13:45
13:56
14:08
14:19
14:31
14:42
14:54
15:05
15:17
15:28
15:40
15:51
16:03
16:14
16:23
16:32
16:41
16:50
16:58
17:06
17:10
17:15
17:24
17:30
17:34
17:44
17:50
17:54
18:04
18:10
18:13
18:21
18:29
18:30
18:38
18:48
18:50
18:58
19:08
19:10
19:18
19:26
19:30
19:33
19:41
19:48
19:56
20:03
20:12
20:24
20:37
20:50
21:03
21:16
21:29
21:42
21:55
22:08
22:21
22:34
22:47
23:00
23:15
23:30
23:45
00:00
Cumartesi
ÇOBANÇEŞME Kalkış
06:00
06:20
06:35
06:45
06:53
07:01
07:09
07:17
07:28
07:40
07:49
07:57
08:05
08:13
08:21
08:32
08:45
08:59
09:12
09:26
09:39
09:53
10:06
10:20
10:33
10:47
11:00
11:14
11:27
11:41
11:54
12:08
12:21
12:35
12:48
13:02
13:15
13:29
13:42
13:56
14:09
14:23
14:36
14:50
15:03
15:17
15:30
15:44
16:00
16:14
16:28
16:40
16:52
17:04
17:14
17:23
17:32
17:43
17:52
18:03
18:15
18:26
18:35
18:44
18:53
19:02
19:11
19:20
19:35
19:50
20:05
20:20
20:35
20:50
21:05
21:20
21:35
21:50
22:05
22:20
22:35
22:50
23:05
23:20
GÜMRÜK Kalkış
06:35
06:55
07:07
07:17
07:25
07:33
07:41
07:49
08:00
08:13
08:21
08:29
08:37
08:46
08:59
09:13
09:26
09:40
09:53
10:07
10:20
10:34
10:47
11:01
11:14
11:28
11:41
11:55
12:08
12:22
12:35
12:49
13:02
13:16
13:29
13:43
13:56
14:10
14:23
14:37
14:50
15:04
15:17
15:31
15:44
15:58
16:11
16:25
16:34
16:43
16:52
17:01
17:11
17:22
17:35
17:45
17:55
18:05
18:15
18:25
18:35
18:45
18:55
19:05
19:15
19:25
19:34
19:43
19:52
20:01
20:12
20:27
20:42
20:57
21:12
21:27
21:42
21:57
22:12
22:27
22:42
22:57
23:12
23:27
23:42
00:00
Pazar
ÇOBANÇEŞME Kalkış
06:00
06:15
06:30
06:42
06:56
07:10
07:24
07:38
07:52
08:06
08:20
08:34
08:48
09:02
09:16
09:30
09:44
09:58
10:12
10:26
10:40
10:54
11:08
11:22
11:36
11:50
12:04
12:18
12:32
12:44
12:56
13:08
13:20
13:32
13:44
13:56
14:08
14:20
14:32
14:44
14:56
15:08
15:20
15:32
15:44
15:56
16:08
16:20
16:32
16:44
16:56
17:08
17:20
17:32
17:44
17:56
18:08
18:20
18:32
18:44
18:56
19:08
19:25
19:42
20:00
20:17
20:35
20:52
21:10
21:27
21:45
22:02
22:20
22:37
22:55
23:12
23:30
GÜMRÜK Kalkış
06:35
06:49
07:03
07:17
07:31
07:45
07:59
08:13
08:27
08:41
08:55
09:09
09:23
09:37
09:51
10:05
10:19
10:33
10:47
11:01
11:15
11:29
11:43
11:57
12:11
12:25
12:39
12:53
13:08
13:20
13:32
13:44
13:56
14:08
14:20
14:32
14:44
14:56
15:08
15:20
15:32
15:44
15:56
16:08
16:20
16:32
16:44
16:56
17:08
17:20
17:32
17:44
17:56
18:08
18:20
18:32
18:44
18:56
19:08
19:20
19:32
19:44
20:00
20:17
20:35
20:52
21:10
21:27
21:45
22:02
22:20
22:37
22:55
23:12
23:30
23:47
00:00
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (23)
- 1. Çobançeşme - 11982
- 2. Çobançeşme Eski Son Durak - 11980
- 3. Sevgi - 11978
- 4. Millet Mahallesi - 11984
- 5. Kıbrıs Şehitleri İlkokulu - 11976
- 6. Çamlık Cami - 11974
- 7. Gültepe Kültür MErkezi - 11964
- 8. Depo - 11962
- 9. Çobançeşme - 11960
- 10. Gültepe Karakol - 11958
- 11. Kahveler - 11956
- 12. Gazi Caddesi - 11954
- 13. Levent - 11952
- 14. Levent Depo - 11942
- 15. Levent Çeşme - 11940
- 16. Barbaros Hayrettin İlkokulu - 11938
- 17. Zeytinlik - 11932
- 18. Hacı Bayram Cami - 11930
- 19. Kemer Aktarma Merkezi - 13352
- 20. Kemer - 10358
- 21. Basmane Gar - 10356
- 22. Çardak 2 - 10124
- 23. Şehit Fethibey - 10130
Hat İçeriği: 46 otobüs saatleri, 46 çobançeşme, 46 hareket saatleri, 46 otobüs kalkış, to 46 otobüs, 46 hareket saatleri izmir, 46 saatleri, izmir 46 otobus saatleri, 46 otobüs, 46 çobançeşme hareket saati, 46 çobançeşme otobüs saatleri, 46 otobüs kalkış saatleri, 46 otobüs saatleri izmir, izmir otobüs saatleri 46, 46 saatleri izmir
1 Yorum
helal olsun 46 otobüs şöferlerine