23 Uzundere Konak kalkış saatleri, 23 hareket saatleri, 23 otobüs saatleri
GÜZERGAH : ESKİİZMİR CAD.-EŞREFPAŞA-VARYANT
Tarife : A TARİFESİ (MERKEZ)
HATTIMIZ RİNG HAT OLUP KONAKTAN SAAT UYGULAMASI YOKTUR
İş Günleri
UZUNDERE Kalkış
06:00
06:15
06:35
06:50
07:00
07:11
07:22
07:33
07:44
08:00
08:16
08:32
08:48
09:04
09:20
09:36
09:52
10:08
10:24
10:40
10:56
11:12
11:28
11:44
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:44
17:57
18:10
18:23
18:36
18:49
19:02
19:20
19:40
20:00
20:20
20:40
21:00
21:20
21:40
22:00
22:20
22:45
23:00
23:20
KONAK Kalkış
Cumartesi
UZUNDERE Kalkış
06:00
06:15
06:35
06:50
07:00
07:11
07:22
07:33
07:44
08:00
08:16
08:32
08:48
09:04
09:20
09:36
09:52
10:08
10:24
10:40
10:56
11:12
11:28
11:44
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:44
17:57
18:10
18:23
18:36
18:49
19:02
19:20
19:40
20:00
20:20
20:40
21:00
21:20
21:40
22:00
22:20
22:40
23:00
23:20
KONAK Kalkış
Pazar
UZUNDERE Kalkış
06:00
06:20
06:36
06:52
07:09
07:25
07:41
07:58
08:14
08:30
08:47
09:03
09:19
09:36
09:50
10:04
10:18
10:32
10:46
11:00
11:14
11:28
11:42
11:56
12:10
12:24
12:38
12:52
13:06
13:20
13:34
13:48
14:02
14:16
14:30
14:44
14:58
15:12
15:26
15:40
15:54
16:08
16:22
16:36
16:50
17:04
17:18
17:32
17:46
18:00
18:14
18:28
18:42
18:56
19:10
19:24
19:40
20:02
20:24
20:46
21:08
21:30
21:52
22:14
22:36
22:58
23:20
KONAK Kalkış
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (26)
- 1. Uzundere - 12240
- 2. Türkeliler - 12238
- 3. Çöp Fabrikası - 12236
- 4. Asmalı - 12234
- 5. İzmir Anadolu Lisesi - 12232
- 6. Gürsel - 12230
- 7. Reşat Nuri - 12228
- 8. Eskiizmir İlkokulu - 12226
- 9. Çiftlik - 12224
- 10. Hulusi Kentmen Parkı - 12222
- 11. Naci Şensoy Anadolu Lisesi - 12220
- 12. Yıkık Cami - 12218
- 13. Kuyu - 12216
- 14. Bayram Kahya - 12214
- 15. Karaselvi - 12212
- 16. Karakuyu - 12210
- 17. Bozyaka Cami - 12208
- 18. Kestelli - 12206
- 19. Zincirlikuyu - 12204
- 20. Narlık - 12202
- 21. Kilimci Tepe - 12200
- 22. Yağhaneler 3 - 12198
- 23. Yağhaneler - 12062
- 24. Eşrefpaşa - 12058
- 25. Kız Yurdu - 10240
- 26. Etnografya Müzesi - 10242
Hat İçeriği: KM 23 otobüs saatleri, 23 saatleri, 23 hareket saatleri, 23 uzundere, 23 uzundere konak otobus saatleri, uzundere konak otobüs saatleri, 23 a otobus saatleri, 23 kalkis saatleri, Uzundere konak, uzundere- konak otobüs saatleri, 23 otobüs, 23 uzundere hareket saatleri, 23 otobus saatleri izmir, izmir 23 otobüs saatleri, 23 uzundere kalkis saatleri
Yorum Yaz