G/4 Siteler 4. Vakıf Sokak kalkış saatleri, G/4 hareket saatleri, G4 Burulaş otobüs saatleri, Bursa G4 Siteler 4. Vakıf Sok. otobüs seferleri, G/4 güzergâhı
G4 Bursa Gidiş Otobüs Saatleri
Pzt | Sa | Çrş | Prş | Cu | Cmt | Paz |
---|---|---|---|---|---|---|
06:50:00 | 06:50:00 | 06:50:00 | 06:50:00 | 06:50:00 | 07:20:00 | 07:20:00 |
07:20:00 | 07:20:00 | 07:20:00 | 07:20:00 | 07:20:00 | 08:10:00 | 08:10:00 |
08:10:00 | 08:10:00 | 08:10:00 | 08:10:00 | 08:10:00 | 09:00:00 | 09:00:00 |
08:50:00 | 08:50:00 | 08:50:00 | 08:50:00 | 08:50:00 | 09:30:00 | 09:30:00 |
10:10:00 | 10:10:00 | 10:10:00 | 10:10:00 | 10:10:00 | 10:30:00 | 10:30:00 |
11:10:00 | 11:10:00 | 11:10:00 | 11:10:00 | 11:10:00 | 11:30:00 | 11:30:00 |
11:50:00 | 11:50:00 | 11:50:00 | 11:50:00 | 11:50:00 | 12:10:00 | 12:10:00 |
12:30:00 | 12:30:00 | 12:30:00 | 12:30:00 | 12:30:00 | 12:30:00 | 12:30:00 |
13:10:00 | 13:10:00 | 13:10:00 | 13:10:00 | 13:10:00 | 12:50:00 | 12:50:00 |
14:10:00 | 14:10:00 | 14:10:00 | 14:10:00 | 14:10:00 | 14:00:00 | 14:00:00 |
15:10:00 | 15:10:00 | 15:10:00 | 15:10:00 | 15:10:00 | 14:30:00 | 14:30:00 |
15:50:00 | 15:50:00 | 15:50:00 | 15:50:00 | 15:50:00 | 15:00:00 | 15:00:00 |
16:30:00 | 16:30:00 | 16:30:00 | 16:30:00 | 16:30:00 | 16:00:00 | 16:00:00 |
17:10:00 | 17:10:00 | 17:10:00 | 17:10:00 | 17:10:00 | 16:30:00 | 16:30:00 |
17:50:00 | 17:50:00 | 17:50:00 | 17:50:00 | 17:50:00 | 17:00:00 | 17:00:00 |
18:30:00 | 18:30:00 | 18:30:00 | 18:30:00 | 18:30:00 | 17:30:00 | 17:30:00 |
19:10:00 | 19:10:00 | 19:10:00 | 19:10:00 | 19:10:00 | 18:00:00 | 18:00:00 |
19:50:00 | 19:50:00 | 19:50:00 | 19:50:00 | 19:50:00 | 19:00:00 | 19:00:00 |
20:30:00 | 20:30:00 | 20:30:00 | 20:30:00 | 20:30:00 | 20:00:00 | 20:00:00 |
21:00:00 | 21:00:00 | 21:00:00 | 21:00:00 | 21:00:00 | 20:30:00 | 20:30:00 |
22:30:00 | 22:30:00 | 22:30:00 | 22:30:00 | 22:30:00 | 21:00:00 | 21:00:00 |
22:30:00 | 22:30:00 |
G4 Bursa Dönüş Otobüs Saatleri
Pzt | Sa | Çrş | Prş | Cu | Cmt | Paz |
---|---|---|---|---|---|---|
06:40:00 | 06:40:00 | 06:40:00 | 06:40:00 | 06:40:00 | 08:00:00 | 08:00:00 |
07:20:00 | 07:20:00 | 07:20:00 | 07:20:00 | 07:20:00 | 09:00:00 | 09:00:00 |
08:15:00 | 08:15:00 | 08:15:00 | 08:15:00 | 08:15:00 | 09:40:00 | 09:40:00 |
09:00:00 | 09:00:00 | 09:00:00 | 09:00:00 | 09:00:00 | 10:10:00 | 10:10:00 |
09:20:00 | 09:20:00 | 09:20:00 | 09:20:00 | 09:20:00 | 11:10:00 | 11:10:00 |
10:50:00 | 10:50:00 | 10:50:00 | 10:50:00 | 10:50:00 | 12:10:00 | 12:10:00 |
11:50:00 | 11:50:00 | 11:50:00 | 11:50:00 | 11:50:00 | 12:50:00 | 12:50:00 |
12:30:00 | 12:30:00 | 12:30:00 | 12:30:00 | 12:30:00 | 13:10:00 | 13:10:00 |
13:10:00 | 13:10:00 | 13:10:00 | 13:10:00 | 13:10:00 | 13:40:00 | 13:40:00 |
13:50:00 | 13:50:00 | 13:50:00 | 13:50:00 | 13:50:00 | 14:40:00 | 14:40:00 |
14:50:00 | 14:50:00 | 14:50:00 | 14:50:00 | 14:50:00 | 15:10:00 | 15:10:00 |
15:50:00 | 15:50:00 | 15:50:00 | 15:50:00 | 15:50:00 | 15:40:00 | 15:40:00 |
16:30:00 | 16:30:00 | 16:30:00 | 16:30:00 | 16:30:00 | 16:40:00 | 16:40:00 |
17:10:00 | 17:10:00 | 17:10:00 | 17:10:00 | 17:10:00 | 17:30:00 | 17:30:00 |
17:50:00 | 17:50:00 | 17:50:00 | 17:50:00 | 17:50:00 | 17:40:00 | 17:40:00 |
18:30:00 | 18:30:00 | 18:30:00 | 18:30:00 | 18:30:00 | 18:10:00 | 18:10:00 |
19:10:00 | 19:10:00 | 19:10:00 | 19:10:00 | 19:10:00 | 18:40:00 | 18:40:00 |
19:50:00 | 19:50:00 | 19:50:00 | 19:50:00 | 19:50:00 | 19:40:00 | 19:40:00 |
20:30:00 | 20:30:00 | 20:30:00 | 20:30:00 | 20:30:00 | 20:30:00 | 20:30:00 |
21:30:00 | 21:30:00 | 21:30:00 | 21:30:00 | 21:30:00 | 21:10:00 | 21:10:00 |
22:00:00 | 22:00:00 | 22:00:00 | 22:00:00 | 22:00:00 | 21:50:00 | 21:50:00 |
23:15:00 | 23:15:00 | 23:15:00 | 23:15:00 | 23:15:00 | 23:15:00 | 23:15:00 |
G4 Gidiş & Dönüş Geçtiği Duraklar
-
Gidiş Yönü
- 1.durak: SİTELER HAREKET NOKTASI
- 2.durak: SİTELER PARKI 2
- 3.durak: MİMARSİNAN E.M.L 1
- 4.durak: MİMARSİNAN E.M.L 4
- 5.durak: BARIŞ MANÇO KÜLTÜR MERKEZİ 2
- 6.durak: BARIŞ MANÇO KÜLTÜR MERKEZİ 3
- 7.durak: KANUNİ CD. 2 (YILDIRIM)
- 8.durak: KAPLIKAYA ÖZDİLEK
- 9.durak: ZEYNEL ABİDİN CAMİ 2
- 10.durak: BAHÇELİEVLER 4
- 11.durak: BAHÇELİEVLER 3
- 12.durak: KAPLIKAYA 1
- 13.durak: KAPLIKAYA CAMİ 4
- 14.durak: HUZUREVİ 1
- 15.durak: KAPLIKAYA ÇOCUK YUVASI
- 16.durak: DEĞİRMENLİKIZIK YENİ CAMİ 2
- 17.durak: 4. ŞAHİN SK. 2
- 18.durak: 4. ARDA SK. 2
- 19.durak: YETİŞKİN SK. 2
- 20.durak: YETİŞKİN SK. 4
- 21.durak: ZÜMRÜTEVLER SAĞLIK OCAĞI 3
- 22.durak: AKÇAĞLAYAN İHL 1
- 23.durak: 6. AKÇA SK. 2
- 24.durak: 1. ZEYTİN SK. 2
- 25.durak: AKÇAĞLAYAN MUHTARLIĞI 2
- 26.durak: 1. BOZTAŞ SK. 2
- 27.durak: 1. ERGENE SK. 2
- 28.durak: ENEÇ SK. 2
- 29.durak: BADEMLİ SK. 2
- 30.durak: 1. MEHTAP SK.
- 31.durak: TELEFERİK 2
- 32.durak: TEFERRÜÇ 2
- 33.durak: TEFERRÜÇ ÇAMLIK 2
- 34.durak: AKASYA SK. 1
- 35.durak: TANER SK. 4
- 36.durak: TANER SK. 2
- 37.durak: HARMANYERİ CAMİ 1
- 38.durak: EŞREFİLER YETİŞTİRME YURDU 2
- 39.durak: İPEKÇİLİK
- 40.durak: TEMENYERİ PARKI 1
- 41.durak: KÖŞK CD. 4 (YILDIRIM)
- 42.durak: HÜNKAR KÖŞKÜ 2
- 43.durak: HÜNKAR KÖŞKÜ 3
- 44.durak: 4. VAKIF SK. 5
- 45.durak: 4. VAKIF SK. 7
- 46.durak: 4. VAKIF SK. 4
- 47.durak: 4. VAKIF SK. 1
- 48.durak: ŞHT. JANDARMA UZMAN ÇAVUŞ YUNUS ARDA 1 Dönüş Yönü
- 1.durak: ŞHT. JANDARMA UZMAN ÇAVUŞ YUNUS ARDA 1
- 2.durak: 4. VAKIF SK. 2
- 3.durak: 4. VAKIF SK. 3
- 4.durak: 4. VAKIF SK. 8
- 5.durak: 4. VAKIF SK. 6
- 6.durak: HÜNKAR KÖŞKÜ 4
- 7.durak: HÜNKAR KÖŞKÜ 1
- 8.durak: KÖŞK CD. 3 (YILDIRIM)
- 9.durak: TEMENYERİ PARKI 2
- 10.durak: ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
- 11.durak: EŞREFİLER YETİŞTİRME YURDU 1
- 12.durak: BALABANBEY
- 13.durak: TANER SK. 1
- 14.durak: TANER SK. 3
- 15.durak: AKASYA SK. 2
- 16.durak: TEFERRÜÇ ÇAMLIK 1
- 17.durak: TEFERRÜÇ 1
- 18.durak: ULUDAĞ CD. 10 (YILDIRIM)
- 19.durak: 1. YAŞAR SK.
- 20.durak: BADEMLİ SK. 1
- 21.durak: ENEÇ SK. 1
- 22.durak: 1. ERGENE SK. 1
- 23.durak: 1. BOZTAŞ SK. 1
- 24.durak: AKÇAĞLAYAN MUHTARLIĞI 1
- 25.durak: 1. ZEYTİN SK. 1
- 26.durak: 6. AKÇA SK. 1
- 27.durak: AKÇAĞLAYAN İHL 2
- 28.durak: ZÜMRÜTEVLER SAĞLIK OCAĞI 2
- 29.durak: YETİŞKİN SK. 3
- 30.durak: YETİŞKİN SK. 1
- 31.durak: 4. ARDA SK. 1
- 32.durak: 4. ŞAHİN SK. 1
- 33.durak: DEĞİRMENLİKIZIK YENİ CAMİ 1
- 34.durak: KAVAKLI SK.
- 35.durak: HUZUREVİ 2
- 36.durak: KAPLIKAYA CAMİ 3
- 37.durak: KAPLIKAYA 2
- 38.durak: BAHÇELİEVLER 1
- 39.durak: BAHÇELİEVLER 2
- 40.durak: ZEYNEL ABİDİN CAMİ 1
- 41.durak: ÖZDİLEK 6 (YILDIRIM)
- 42.durak: KANUNİ CD. 1 (YILDIRIM)
- 43.durak: BARIŞ MANÇO KÜLTÜR MERKEZİ 1
- 44.durak: YILDIRIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
- 45.durak: MİMARSİNAN E.M.L 2
- 46.durak: SİTELER PARKI 1
- 47.durak: SİTELER HAREKET NOKTASI
Ücret Tarifeleri
Bilet Tipi | Fiyat |
---|---|
TAM ÜCRET | 10.9 TL |
İNDİRİMLİ | 10.05 TL |
ÖĞRENCİ | 5.45 TL |
Yorum Yaz